Maplestory

MMORPG Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma NEXON Korea
Maplestory; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde herhangi bir yükleme yapmadan direk olarak tarayıcınız üzerinden giriş yaparak oynayabileceğiniz, apik maceralara konuk olacağınız harika bir online MMORPG oyunudur.

Maplestory; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde herhangi bir yükleme yapmadan direk olarak tarayıcınız üzerinden giriş yaparak oynayabileceğiniz, epik maceralara konuk olacağınız harika bir online MMORPG oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda epik bir macera ve aksiyon sizleri bekliyor. Yüzlerce sürükleyici rol yapma deneyimi yaşayacağınız gibi farklı bir dünyanın en vahşi taraflarını, tehlikeli zindanlarını fethedecek, korkunç düşmanların üstesinden geleceksiniz.

Online olarak dünya çağında diğer oyuncular ile oynayabileceğiniz oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabilir, onlarla savaşabilir veya müttefik olarak düşmanlarınıza karşı birlikte mücadele edebilirsiniz.

Oyunun konusuna biraz değinelim. Asırlar önce bir yenilgiden sonra Maple dünyasına kaos hakimdir. Tek umut sensin. İyilik ve kötülük arasında geçen bu amansızca mücadelede şampiyon olmalısınız.

Yemyeşil ormanlar, kurak çöller, dondurulmuş Tundralar, sualtı krallıklar Traverse, kayıp uygarlıklar, gökyüzü ve hatta şehir gibi çeşitli ortamlarda savaşacağınız oyunda yüzlerce farklı zindana konuk olacaksınız.

Kendi MapleStory kahramanını tasarlayarak dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve hatta iyi mi, yoksa kötü mü olduğuna karar verebilirsiniz. Sınırsız sayıda 20 benzersiz sınıflar ile onlarca kahraman sizleri bekliyor.

Maplestory indir